On Instagram
بازاریابی افراد موثر در فضای مجازی

امروزه نقش شبکه‏ های اجتماعی مختلف از قبیل فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام، تلگرام و … در زندگی روزمره مردم دنیا غیر قابل انکار بوده و ابعاد وسیعی از زندگی آن ها را تحت الشعاع قرار داده است. بسیاری از افراد ساعت های زیادی را در شبکه های اجتماعی می‏ گذرانند و بسیاری از اخبار و علاقه‏ مندی‏ هایشان را دنبال می‏ کنند. به واسطه چنین حضور پررنگی، کسب و کارهای مختلف و زیادی سعی در دیده شدن بین این افراد کرده و از شبکه های اجتماعی به عنوان پلتفرمی جهت معرفی و تبلیغ خود استفاده می کنند.

از این رو کسب و کارها همواره به دنبال افراد موثرتر برای واگذاری تبلیغات خود به آن ها هستند، این کسب و کارها همواره در پی شناسایی رقبای خود در فضای مجازی بوده و تلاش زیادی برای تحلیل مخاطبین رقبایشان انجام می دهند. همچنین همواره در تلاشند تا مخاطبین فعال و هدفمند خود را در فضای مجازی شناسایی و جذب کنند.

تیم DTscientist به منظور شناسایی این بازار در فضای مجازی پروژه‏ های متعددی انجام داده است که در زیر نمونه هایی از آنها را ملاحظه می کنید.

لازم به ذکر است که نمونه های عنوان شده تنها بخشی از پروژه های انجام شده توسط DTscientist است و این تیم پروژه‏ های  متنوعی در زمینه هوش مصنوعی، تحلیل کلان داده ها، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین، متن کاوی، پردازش تصویر و داده کاوی انجام می دهد.

DTscientist  به فراخور نوع صنعت و مساله عنوان شده، اقدامات متفاوت تحلیلی را اتخاذ می کند. Dtscientist در هر صنعتی قادر به فعالیت بوده و توانایی های خود را به زمینه خاصی محدود نکرده است.

تیم جوان، پویا و خلاق DTscientist همواره در پی راه حل ها نوع و بدیع بوده و برای بهبود کیفیت الگوریتم های خود در زمینه هوش مصنوعی تلاش های مستمر و مداومی را انجام می دهد. آنچه DTscientist را از سایر رقبایش جدا می کند الگوریتم‏ها و تحلیل‏های به مراتب دقیق تر آن است.